Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Bize Ulaşın: 0212 351 02 00
0533 963 44 07

Brassilian Lift

 

Önceleri en çok Güney Amerika’da uygulandığı için bu ismi almıştır ancak günümüzde Türkiye’de sıklıkla uygulanan bir işlem hale gelmiştir.

Teknik olarak kısaca poponun bir bölgesinden yağ alıp diğer bölgelerine verilmesi işlemidir. Sıklıkla popo altı “banana” hattı adını verdiğimiz bölgeden, basenlerden ya da popo ile bel arası bölgeden yağlar alınıp poponun büyük ve çıkıntılı olması istenen bölgesine enjekte edilir. Bu işlem tam anlamıyla bir popo büyütme ameliyatı olmayıp popoyu yeniden şekillendirme işlemidir.
Merak ediyorsanız hangi yöntemin size en uygun olacağı hakkındaki bilgiyi plastik cerrahi uzmanınız ile yapacağınız 30 dakikalık bir konsültasyon sonucunda birlikte kolayca karar verebilirsiniz.

Operasyon ortalama 1,5-2 saat civarında sürer. 3-4 cm’lik kesilerden liposuction yöntemiyle yağlar alınarak ihtiyaç duyulan ve ameliyat öncesi belirlenen bölgelere enjekte edilir.
Operasyondan sonra kısa süre içerisinde aktif yaşantınıza dönebilirsiniz. Popo üzerine oturmakta ya da yatmakta herhangi bir sıkıntı yoktur.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.